TÁBORY

Ponuka letných táborov na rok 2022

NÁJDI SA

1.7. - 5.7.2022

Máš rád prírodu, beh a hlavolamy? Cítiš sa dosť odvážny zobrať do ruky mapu a ísť do lesa na vlastnú päsť? Chceš vedieť vždy trafiť do cieľa? Ak áno, tento tábor je pre teba ako uliaty!

Tábor je určený pre deti od 8 do 15 rokov
Cena pre členov SCVČ 90 €/pre nečlenov SCVČ 100 €
Vedúci tábora: Lucia Ondovčíková, Eva Ondovčíková

TECHNICKÝ TÁBOR

4.7. - 8.7.2022

Chceš si vyskúšať svoje prsty, svoju šikovnosť? A zažiť kopec zábavy pri majstrovaní?  V technickom tábore sa veľa užitočných zručností naučíš a určite bude dosť času i na zábavu a relax.

Pre deti od 10 do 17 rokov
Cena pre členov SCVČ 100 €/pre nečlenov SCVČ 110 €
Vedúci tábora: Peter Walter

Po stopách Dobrodruha

18.7. - 22.7.2022

„HEJ! pomôžeš mi dokončiť moju misiu? Potrebujem šikovných pátračov, ktorí sa neboja žiadnej výzvy.“ (zaznelo z nahrávky) Pridaj sa do nášho tímu. Každý deň ťa čaká nový zážitok aj mimo táboriska s indíciou a kľúčom k vylúšteniu mapy Dobrodruha. Spoznáš nových kamarátov, zažiješ veľa zábavy a okúsiš, aké to je byť pravým pátračom. Tešíme sa na teba Kika a Alžbetka.

Pre deti od 7 do 11 rokov
Cena pre členov SCVČ 100 € / pre nečlenov SCVČ 110 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská a Kristína Kasová

TÝŽDEŇ REMESELNÝCH WORKSHOPOV

25.7. - 29.7.2022

Čaro vlastného dotyku s kovom, drevom, hlinou, vytváranie z týchto materiálov, uplatnenie vlastnej fantázie pri narábaní s rôznymi materiálmi – toto ponúkne deťom tento týždeň, zážitky z procesu tvorenia a spoznanie jednotlivých materiálov a ich vlastností. Okrem toho bude dosť času i na spoločné hry a relax v areáli SCVČ.

Pre deti od 9 do 17 rokov
Cena pre členov SCVČ 100 €/pre nečlenov SCVČ 110 €

GLÓRIA

08.8. - 12.8.2022

Týždeň plný radosti, vďačnosti, pokoja a lásky. Tento rok sa bude tábor Glória niesť v duchu vzájomnej POMOCI preukazovanej človekom človeku. Navštívime aj miesta veľkej viery našich predkov. Počas celého týždňa budeme vnímať možnosti pomáhania si navzájom a v realite ich testovať. Popri tom sa spolu zabavíme, zašportujeme, zasúťažíme, spoznáme nových kamarátov, vytvoríme si krásne veci na pamiatku. Všetko čo robíme, robíme na slávu Božiu.

Tábor je určený pre deti od 6 rokov cena pre členov SCVČ 70 €/pre nečlenov SCVČ 80 €                  Vedúci tábora: sr. Caritas, Z. Polonská, B. Oravcová

ROZPRÁVKOVO

15.8. - 19.8.2022

Miluješ rozprávky? A chcel/a by si sa v nejakej objaviť? A skúsiť si rolu princeznej, rytiera, či kráľa zvierat? Tak neváhaj a príď s nami naštartovať tie najlepšie prázdniny. Čaká ťa skvelá zábava, veľa nových zážitkov, hier a nové kamarátstva. Už teraz sa na Teba tešíme!

Tábor je určený pre deti od 5 do 9 rokov
Cena pre členov SCVČ 90 €/pre nečlenov SCVČ 100 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská, Kristína Kasová