TÁBORY

Ponuka letných táborov na rok 2021

NÁJDI SA

5.7. - 9.7.2021

Máš rád prírodu, beh a hlavolamy? Cítiš sa dosť odvážny zobrať do ruky mapu a ísť do lesa na vlastnú päsť? Chceš vedieť vždy trafiť do cieľa? Ak áno, tento tábor je pre teba ako uliaty!

Tábor je určený pre deti od 8 do 15 rokov
Cena pre členov SCVČ 90 €/pre nečlenov SCVČ 100 €
Vedúci tábora: Lucia Ondovčíková, Eva Ondovčíková

GLÓRIA

12.7. - 16.7.2021

Týždeň plný radosti, vďačnosti, pokoja a lásky. Tento rok sa bude tábor Glória niesť v duchu troch hlavných cností VIERY, NÁDEJE a LÁSKY. Navštívime aj miesta veľkej viery našich predkov. Počas celého týždňa budeme s odvahou skúmať, čo znamená veriť, dúfať a milovať v každodennom živote. Popri tom sa spolu zabavíme, zašportujeme, zasúťažíme, spoznáme nových kamarátov, vytvoríme si krásne veci na pamiatku. Všetko čo robíme, robíme na slávu Božiu.

Pre deti od 6 do 12 rokov
Cena pre členov SCVČ 70 €/pre nečlenov SCVČ 80 €
Vedúci tábora: sr. Caritas, Mgr. Monika Lindtnerová

TECHNICKÝ TÁBOR

12.7. - 16.7.2021

Chceš si vyskúšať svoje prsty, svoju šikovnosť? A zažiť kopec zábavy pri majstrovaní?  V technickom tábore sa veľa užitočných zručností naučíš a určite bude dosť času i na zábavu a relax.

Pre deti od 10 do 17 rokov
Cena pre členov SCVČ 90 €/pre nečlenov SCVČ 100 €
Vedúci tábora: Peter Walter

ROZPRÁVKOVO

19.7. - 23.7.2021

Miluješ rozprávky? A chcel/a by si sa v nejakej objaviť? A skúsiť si rolu princeznej, rytiera, či kráľa zvierat? Tak neváhaj a príď s nami naštartovať tie najlepšie prázdniny. Čaká ťa skvelá zábava, veľa nových zážitkov, hier a nové kamarátstva. Už teraz sa na Teba tešíme!

Tábor je určený pre deti od 5 do 9 rokov
Cena pre členov SCVČ 80 €/pre nečlenov SCVČ 90 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská, Kristína Kasová

CESTA OKOLO SVETA

2.8. - 6.8.2021

POZOR PRIPÚTAJ SA! CESTA SA ZAČÍNA! Ak sa chceš stať pravým cestovateľom, tak nastúp na palubu nášho tábora. Prevedieme ťa po miestach známych aj neznámych. Objavíme tajomstvá rôznych krajín. A hlavne zažiješ kopu zábavy a vytvoríš si nové kamarátstva. Tak si nezabudni zo sebou priniesť dobrú náladu, teší sa na teba Kika a Alžbetka.

Pre deti od 7 do 11 rokov
Cena pre členov SCVČ 85 €/pre nečlenov SCVČ 95 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská a Kristína Kasová

TÝŽDEŇ REMESELNÝCH WORKSHOPOV

9.8. - 13.8.2021

Čaro vlastného dotyku s kovom, drevom, hlinou, vytváranie z týchto materiálov, uplatnenie vlastnej fantázie pri narábaní s rôznymi materiálmi – toto ponúkne deťom tento týždeň, zážitky z procesu tvorenia a spoznanie jednotlivých materiálov a ich vlastností. Okrem toho bude dosť času i na spoločné hry a relax v areáli SCVČ.

Pre deti od 9 do 17 rokov
Cena pre členov SCVČ 100 €/pre nečlenov SCVČ 110 €
Workshopy vedú: kováčstvo Meridius, Bc. Barbora Šuláková.

PORTÁL ČASU

16.8. - 20.8.2021

Dve vedkyne objavili zvláštny portál a potrebujú pomôcť zistiť, kde sa ocitnú, keď cezeň prejdú. Ak máš rád dobrodružstvá a nebojíš sa vojsť do neznámych vôd, kde môžu ovládnuť tvoj mozog písmená, zažiješ deň bez novodobých technológií 21. storočia, ocitneš sa vo víre hudby, kde nie je dovolené sedieť a mnoho ďalšieho, tak neváhaj a pridaj sa k nám. Zažiješ plno smiechu, uvidíš svet z nových uhľov pohľadu a nebudeš sa nudiť. Tešia sa na teba Alžbetka a Maťka!

Pre deti od 7 do 11 rokov
Cena pre členov SCVČ 85 €/pre nečlenov SCVČ 95 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská a Martina Pepuchová