TÁBORY

Ponuka letných táborov na rok 2023

NÁJDI SA

3.7. - 7.7.2023

Máš rád prírodu, beh a hlavolamy? Cítiš sa dosť odvážny zobrať do ruky mapu a ísť do lesa na vlastnú päsť? Chceš vedieť vždy trafiť do cieľa? Ak áno, tento tábor je pre teba ako uliaty!

Tábor je určený pre deti od 8 do 15 rokov
Cena pre členov SCVČ 105 €/ pre nečlenov SCVČ 115 €
Vedúci tábora: Lucia Ondovčíková, Eva Ondovčíková, Kristína Mihovych

TECHNICKÝ TÁBOR

3.7. - 7.7.2023

Chceš si vyskúšať svoje prsty, svoju šikovnosť? A zažiť kopec zábavy pri majstrovaní?  V technickom tábore sa veľa užitočných zručností naučíš a určite bude dosť času i na zábavu a relax.

Pre deti od 10 do 17 rokov
Cena pre členov SCVČ 110 €/pre nečlenov SCVČ 115 €
Vedúci tábora: Peter Walter

ROZPRÁVKOVO

17.7. - 21.7.2023

Miluješ rozprávky? A chcel/a by si sa v nejakej objaviť? A skúsiť si rolu princeznej, rytiera, či kráľa zvierat? Tak neváhaj a príď s nami naštartovať tie najlepšie prázdniny. Čaká ťa skvelá zábava, veľa nových zážitkov, hier a nové kamarátstva. Už teraz sa na Teba tešíme!

Tábor je určený pre deti od 5 do 9 rokov
Cena pre členov SCVČ 90 €/pre nečlenov SCVČ 100 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská, Bernadetta Vitalošová, Emma Okresová

Po stopách Dobrodruha

24.7. - 28.7.2023

„HEJ! pomôžeš mi dokončiť moju misiu? Potrebujem šikovných pátračov, ktorí sa neboja žiadnej výzvy.“ (zaznelo z nahrávky) Pridaj sa do nášho tímu. Každý deň ťa čaká nový zážitok aj mimo táboriska s indíciou a kľúčom k vylúšteniu mapy Dobrodruha. Spoznáš nových kamarátov, zažiješ veľa zábavy a okúsiš, aké to je byť pravým pátračom. Tešíme sa na teba Kika, Kika a Alžbetka.

Pre deti od 7 do 13 rokov
Cena pre členov SCVČ 115 € / pre nečlenov SCVČ 130 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská, Kristína Kasová a Kristína Hlušková

TÝŽDEŇ REMESELNÝCH WORKSHOPOV

31.7. - 04.8.2023

Čaro vlastného dotyku s kovom, drevom, hlinou, vytváranie z týchto materiálov, uplatnenie vlastnej fantázie pri narábaní s rôznymi materiálmi – toto ponúkne deťom tento týždeň, zážitky z procesu tvorenia a spoznanie jednotlivých materiálov a ich vlastností. Okrem toho bude dosť času i na spoločné hry a relax v areáli SCVČ.

Pre deti od 9 do 16 rokov
Cena pre členov SCVČ 110 €/pre nečlenov SCVČ 120 €

GLÓRIA

07.8. - 11.8.2023

Týždeň plný radosti, vďačnosti, pokoja a lásky. Tento rok sa bude tábor Glória niesť v duchu putovania so svätou Angelou. Vyberieme sa za sestrami uršulínkami, inšpirujeme sa Angeliným poznávaním prírody i jej sprostredkovávaním pomoci blížnym a budeme sa učiť vytvárať spoločenstvo. Popri tom sa spolu zabavíme, zašportujeme, zasúťažíme, spoznáme nových kamarátov, niečo krásne vytvoríme. A to všetko nech je na väčšiu česť a slávu Božiu!

Tábor je určený pre deti od 6 rokov cena pre členov SCVČ 80 €/pre nečlenov SCVČ 90 €                  Vedúci tábora: Z. Polonská, B. Oravcová