TÁBORY

Ponuka letných táborov na rok 2024

REMESELNÝ TÁBOR

15.7. - 19.7.2024

Čaro vlastného dotyku s kovom, drevom, hlinou, vytváranie z týchto materiálov, uplatnenie vlastnej fantázie pri narábaní s rôznymi materiálmi – toto ponúkne deťom tento týždeň, zážitky z procesu tvorenia a spoznanie jednotlivých materiálov a ich vlastností. Okrem toho bude dosť času i na spoločné hry a relax v areáli SCVČ.

Pre deti od 9 do 16 rokov
Cena pre členov SCVČ 125 €/pre nečlenov SCVČ 140 €                                                                                Vedúci tábora: E. Strelingerová, B. Oravcová a lektori jednotlivých remesiel

 

Po stopách Dobrodruha

22.7. - 26.7.2024

Leto je späť a s ním prichádza zábava a objavovanie. Dobrodruh sa aj tento rok vydáva na cestu za zážitkami a dobrodružstvom. Pridaj sa k nemu aj ty a vyskúšaj si život dobrodruha, spoznaj nových kamarátov, ale hlavne zaži veľa zábavy a nových zážitkov. Budú ťa čakať úžasné výlety a super hry. Tešíme sa na teba!

Pre deti od 7 do 13 rokov
Cena pre členov SCVČ 125 € / pre nečlenov SCVČ 140 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská, Terezka Hlušková a Kristína Hlušková

ROZPRÁVKOVO

05.8. - 09.8.2024

Miluješ rozprávky? A chcel/a by si sa v nejakej objaviť? A skúsiť si rolu princeznej, rytiera, či kráľa zvierat? Tak neváhaj a príď s nami naštartovať tie najlepšie prázdniny. Čaká ťa skvelá zábava, veľa nových zážitkov, hier a nové kamarátstva. Už teraz sa na Teba tešíme!

Tábor je určený pre deti od 5 do 9 rokov
Cena pre členov SCVČ 115 €/pre nečlenov SCVČ 125 €
Vedúci tábora: Alžbeta Dubovská, Terezka Hlušková a Kristína Hlušková

GLÓRIA

12.8. - 16.8.2024

Na počiatku bolo Slovo! Tábor Glória bude tento rok objavovať SLOVO a to spôsobom dobrodružným, odvážnym, radostným…Pssst! Pôjde totiž o misiu. Sprevádzať nás ňou budú sv. Cyril a sv. Metod. Vyberieme sa po ich stopách. Nakukneme cez plece Cyrilovi, ako tvorí slovo, priblížime sa k Metodovi, ako prekonáva všetky prekážky, aby sa dostalo k ľuďom. Tak čo, pridáš sa k našej misii? Bude plná života, hier a radosti, a to tak, aby sme všetko robili na väčšiu česť a slávu Božiu!

Tábor je určený pre deti od 6 rokov cena pre členov SCVČ 90 €/pre nečlenov SCVČ 100 €                  Vedúci tábora: Zuzana Polonská, sestry Servidoras